Utrata danych przechowywanych na domowym, a co gorsza firmowym komputerze może nieść ze sobą bardzo poważne konsekwencje. Dlatego też warto ochronić swoje cyfrowe dane nie tylko przed atakami z sieci, ale także zabezpieczyć się przed ich utratą, w sytuacji fizycznego uszkodzenia lub zniszczenia nośnika danych, na którym się znajdują. W przypadku Komputerów stacjonarnych lub laptopów z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows, doskonałym wyborem jest gwarantujący kompleksową ochronę program HDClone 9. W dzisiejszym wpisie przybliżymy zasady jego działania oraz zalety.

Kompleksowa ochrona danych użytkownika 

Każdy z nas przechowuje w pamięci swoich komputerów ważne dokumenty, zdjęcia lub projekty związane z aktywnością zawodową. Rzadko myślimy o tym, co może się stać, gdy nagle stracimy do nich dostęp, czy to w wyniku awarii sprzętu, czy też przypadkowo ich się pozbywając. Bez odpowiedniego narzędzia ich odzyskanie może być nie tylko bardzo trudne, ale także kosztowne. HDClone 9 to oprogramowanie, którego zadaniem jest tworzenie kopii zapasowych poszczególnych katalogów lub całego systemu operacyjnego. Program ten jest niezastąpiony w przypadku, gdy nasz dysk twardy lub inny nośnik zostanie uszkodzony. Dodatkową jego zaletą jest działanie niezależne od systemu operacyjnego, czy też systemu plików.

Indywidualnie dopasowana licencja

Kolejnym plusem tego programu komputerowego jest szeroka oferta licencji, jest on dostępny zarówno w wersjach skierowanych do indywidualnych użytkowników, jak i przeznaczonych dla dużych korporacji. Rozbudowane wersje umożliwiają kopiowanie danych jednocześnie nawet z 16 dysków z prędkością 60 MB/s.
Wygodnym rozwiązaniem jest także możliwość zakupu HDClone 9 online na stronach https://www.vebo.pl/hdclone oraz https://www.vebo.pl/miray-software. Po zakupie otrzymujemy link do pobrania programu oraz kod aktywacyjny. W ten sposób szybko sprawnie i bezproblemowo możemy się zabezpieczyć przed utratą danych przechowywanych na naszych komputerach.

0 Komentarzy
Zostaw Komentarz